Hakkımızda

Hakkımızda

Senin İçin Perilla

Ev işleri birçok kişi tarafından iş olarak kabul edilmese de mesaisi olmayan ve yardımcı ekipmanlar kullanılmadan yapılması oldukça güç işlerdir. Özellikle ev hanımlarının işlerini kolaylaştıran çamaşır kurutma askısı, ütü masası, merdiven ve pazar arabası gibi ev gereçlerinin en kaliteli şekilde uzun ömürlü üretilmesini sağlıyoruz.

Gerek iç pazarda gerekse dış pazarda önemli ölçüde iş hacmine bir marka olarak hayatı kolaylaştıran tasarımlar geliştirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Senin İçin Hayatı Kolaylaştırıyoruz

Bugün bir merdiven olmadan perde takmak nereyse imkânsızdır. Ütü masası olmaksızın kusursuz elbise ütüleme veya çamaşır kurutmalık olmaksızın çamaşırları tozdan koruyarak kurutmak pek mümkün olmayacaktır.

Üstün işçilik kullanılarak yüksek kalite malzemeden üretilen ev gereçleri hayatı kolaylaştırma ve işlerin kısa zamanda çözüme kavuşmasını sağlamada önemli yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu itibarla sadece ev gereçleri üretmiyoruz, ev gereçlerinden en iyi fayda sağlanması adına özel tasarımlar oluşturarak kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

Senin İçin Üretiyoruz

Sadece kar amacı gütmüyoruz, insanlığa hizmet eden insanlığın hayatını kolaylaştıran güvenli ürünler üreterek toplum sağlığını da düşünüyoruz. Üretilen ev gereçlerinin tamamı ülkemizde yer alan ve mevzuat gereği uygulanan tüm standartlara uygundur. Malzeme kullanımından kaçmadan gündelik hayatı kolaylaştıran ürünler geliştirerek uzun yıllar kullanmanızı sağlıyoruz.

Kolay deforme olmayan, kırılmayan, sağlam üretim yaparak ödenen ücretin tam karşılığının alınmasını sağlamak temel amaçlarımız arasında yer alıyor. Geniş ürün yelpazesiyle marka olmanın gururunu yaşayarak günlük işlerinizi kolaylaştıran ürünlerimizle üstün müşteri memnuniyetini sağlamak adına var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Amacımız sadece para kazanmak değil kaliteli ürünü tüketiciyle buluşturmaktır.

Senin İçin Tasarlıyoruz

Ev gereçlerinin kullanım alanlarını ve amaçlarına uygun olarak son teknoloji makinalarımızla mühendislik disiplini içinde ürünlerimiz tasarlıyoruz ve pratik kullanım sağlayacak yeni tasarımlar geliştiriyoruz.

Kullanıcının ergonomisini düşünen AR-GE birimimiz işlevsellik konusunda çalışmalar yaparak kullanıcının üründen en iyi faydayı sağlayacak yeni ürünler tasarlıyor, sizlerden gelen geri bildirimleri analiz ediyor ve bu analizler neticesinde yeni ürünleri hayata geçiriyor. Ar-Ge birimimizin yaptığı yenilikçi çalışmalar ile ürünleri tasarlarken karmaşık bir yapıya büründürmeden hemen her yaştaki bireyin rahat bir şekilde kullanabileceği gündelik hayatta kullanımı kolay ürünler üretiyoruz.

Senin İçin Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Hem ülke genelinde pazar varlığı hem de dünya genelinde uluslararası pazar varlığı olduğunun en büyük göstergesi ürünlerimizin kaliteli ve üstün işçilik kullanılarak üretilmesidir. Ürünlerimizi satın alırken ödediğiniz her kuruşun tam karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çünkü ürünlerimiz belirlenen standartlara uygun, sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen ergonomi gözetilerek üretilmiş ve Türkiye’de ve dünyanın farklı birçok noktasında satışı bulunan kolay ürünler arasında yer alır. Önce doğruluk düsturuyla üretimini yaptığımız ev gereçlerimiz ülke ve dünya pazarında yer alan kaliteli ürünlerdir.

 

 • Perilla Konya
 • Konya Organize Sanayi Bölgesi7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE
 • +90 (332) 239 16 40
 • info@perilla.com.tr
 • Perilla İstanbul
 • Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey
 • +90 (212) 537 72 72
 • info@perilla.com.tr
 • Perilla Rusya
 • Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл., г. Киреевск, ул. Тесакова, дом 9.
 • +7(48754) 6 06 04, 6 69 60
 • info@dogrular.ru

444 42 10 • img
 • img
 • img

bizi sosyal medya üzerinden takip edin

img
img