Yönetim Kurulu
İsmail DOĞRU
Yönetim Kurulu Başkanı
ismaild@dogrular.com.tr
Fahrettin DOĞRU
Yönetim Kurulu Üyesi
fahrettind@dogrular.com.tr
Bilal DOĞRU
Yönetim Kurulu Üyesi
bilald@dogrular.com.tr
İhsan ÖZKAN
Yönetim Kurulu Üyesi
-
Genel Müdürler
Fahrettin DOĞRU
Konya
fahrettind@dogrular.com.tr
Hüseyin ÖZKAN
Genel Müdür Yardımcısı
husayino@dogrular.com.tr
Bilal DOĞRU
İstanbul/Rusya
bilald@dogrular.com.tr
İcra Kurulu
Birim Müdürleri
Ahmet MEST
İnsan Kaynakları Müdürü
ik@dogrular.com.tr
Hasan ÖZKAN
Pazarlama Müdürü
hasan@dogrular.com.tr
Bekir ÖZER
Reklam & Halkla İlişkiler Müdürü
reklam@dogrular.com.tr
Mehmet YALÇIN
Finans Müdürü
fınans@dogrular.com.tr
Fikret RAHIMOV
Rusya
frahımov@dogrular.com.tr
Hasan DOĞRU
Dış Ticaret Müdürü
hasand@dogrular.com.tr
Ömer TOSUN
Satın Alma Müdürü
omertosun@dogrular.com.tr
Abdullah ÇİMEN
Kalite Kontrol Müdürü
kalitekontrol@dogrular.com.tr
S. Ahmet ÖZSELÇUK
Ar-Ge Müdürü
arge@dogrular.com.tr
Sema PAMUKCU
Muhasebe
muhasebe@dogrular.com.tr
Fatih DOĞRU
İmalat Müdürü
fatih@dogrular.com.tr
Dilek KUZU
Muhasebe
muhasebe@dogrular.com.tr

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.