Doğrularla Dolu Tam 41 Yıl 

Doğrular Ev Ürünleri 1979 yılında Ev gereçleri üretimi, pazarlaması ve satışını yapmak üzere kurulmuştur. İmalat faaliyetlerini Konya’da 132.000 m², Rusya’da 30.000 m² alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde, 500 kişilik profesyonel ekibiyle yapmaktadır. Satış ve dağıtımını ise İstanbul’da 5300 m² lik lojistik merkezinde, Rusya / Tula şube ile Konya merkezde yürütmektedir. 

     Kalıcı bir dünya şirketi olmak isteyen DOĞRULAR, en önemli rekabet gücünün inovasyon, kalite ve müşteri memnuniyetinin olduğu bilinciyle geniş ürün yelpazesini ve yüksek üretim kapasitesini, yurt içi ve yurt dışı pazarların kaliteli ürün talebine uygun konumlandırmıştır. Ürünlerin tasarımından, nihai tüketicinin kullanımına kadar geçen tüm süreçler, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklıdır.

     DOĞRULAR yurt içinde pekişen başarısını, dünya pazarlarına “PERİLLA” markasıyla taşımayı hedeflemektedir. Bu süreçte, firmanın iştiraklerinden biri olan DOĞRU METAL EV GEREÇLERİ A.Ş.’nin pazar arabası ürünlerini de “PERİLLA” markasıyla sunmaktadır. Doğrular, 40 yılı aşan sınai ve ticari yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde gitmeyi benimsemiştir.

     Ütü masası, merdiven, çamaşır kurutma askısı, pazar arabası ve kamp ürünleri başta olmak üzere tüm ürünlerimizle son kullanıcıların yaşamlarına kolaylık sağlamaktadır. Sürekli gelişime açık, paydaşları ve çalışanlarıyla birlikte uluslararası standartlara uyumlu, çevreye ve insan sağlığına saygılı güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesiyle üretilmektedir.

     Önümüzdeki 10 yılda hedef, İstanbul Sanayi Odasınca her yıl yayınlanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde yer almak ve üretimdeki mevcut ihracat payını %80 ’lere çıkarmak hedefi doğrultusunda, kararlılıkla faaliyet göstermektedir. Ayrıca yenilikçi, dinamik bir marka imajıyla yeni ürünlerin ve firmanın pazara tanıtılması için planlı iletişim ve reklam kanalları kullanılarak, sektör profesyonelleri ve son kullanıcılar tarafından tercih edilen bir marka olmaktır. Bu hedefler doğrultusunda en büyük destekçimiz ise yıllardır hiç eksilmeyen “önce doğruluk” ilkesiyle beraber müşteri odaklı ticaret, sürekli iyileştirme çalışmaları ve kurumsal yönetim anlayışıdır.

     En önemli motivasyon kaynağımız ise; gücümüzü aldığımız ülke ekonomisine iş ahlakı, ulusal ve uluslararası toplum kültürü normlarında, yasalara ve ahlaki kurallara saygılı, adil ve dürüst çalışma ilkesiyle en yüksek katkıyı sağlamaktır.

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.