Züchex - İstanbul (2009)

15/10/2009


15-18 Ekim 2009 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde 20.si Düzenlenen Züchex Elektrikli Ev gereçleri ve Hediyelik Eşya Fuarında bu yıl da geniş ürün yelpazemizi ve yeni ürünlerimizi müşteri ve ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk.

Her fuara yeni ürünlerle katılan Doğrular Madeni Eşya bu yıl ki 20. Züchex Elektrikli Ev gereçleri ve Hediyelik Eşya Fuarına yeni ürettiği emaye ütülüklü ütü masası ile katıldı. Emaye ütülük kısmında ki çiçek desenleri ise ütü masasında farklı konseptler yapılabileceğini(oluşturulabileceğini) gösterdi. Dünyada ilk kez Doğrular Madeni Eşya Tesislerinde imal edilen emaye ütülüklü ütü masalarının kaplama işlemi Savaşan Emaye Tesislerinde yapıldı. Verdiği desteklerinden dolayı Savaşan Emaye Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Salim ÇOKYÜRÜR’e teşekkürü bir borç biliriz.

 

Ayrıca Fuar Dizayn ekibi tarafından hazırlanan standımız da, gelen müşteri ve ziyaretçilerden takdir topladı. Stand çalışmalarımızda emeği geçen Fuar Dizayn ekibine teşekkür ederiz. Nice Fuarlarda buluşmak ümidiyle.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.