Yılın Başarılı KOBİ Büyük Ödülü

29/01/2015


Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. KOBİ ve Girişimcilik Yarışmasında KOBİ Büyük Ödülü Finaline Kalarak Başarı Sertifikası Aldı.

 

KOSGEB tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen, 4300 işletmenin başvurduğu ve 8 kategoride 40 kobinin finale kaldığı, KOBİ ve Girişimcilik Yarışmasında, Yılın Başarılı KOBİ Büyük Ödülü finalistlerinden Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. başarı sertifikasını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IŞIK’ tan aldı. 

 

KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri, 29 Ocak 2015 Perşembe günü Rixos Grand Ankara Oteli’nde düzenlenen tören ile sahiplerini buldu. Yılın Başarılı KOBİ Büyük Ödülü kategorisinde finale kalarak başarı sertifikası alan Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Bilal DOĞRU: “Öncelikle bu başarıda büyük payı olan müşterilerimize ve çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. Ayrıca burada olmak ve bu ödül töreninde finalist olmaktan dolayı memnun olduğunu belirterek, sektörde kalite çıtasını yükseltmeye ve yine kaliteden taviz vermeden üretimlerine devam edeceklerini kaydetti.

 

Törende konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu KOBİ'lere müjdeler vererek, yeni destek programlarını açıkladı. Ayrıca 3.KOBİ ve Girişimcilik Ödül töreninde hazır bulunan 40 finaliste, tamamı KOSGEB tarafından karşılanacak olan yurtdışı iş gezisi desteği sunacaklarını da kaydetti.  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da KOBİ'lere yönelik çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.