Mosbuild - Moskova (2012)

13/04/2012


Mosbuild - Moskova (2012) Doğrular Ev Ürünleri   

Moskova’nın merkezinde Expo Center fuar alanında düzenlenen MOSBUİLD İNŞAAT FUARI’NDA 10–13 Nisan tarihleri arasında firmamız geniş bir alanda yerini aldı. Doğrular inşaat fuarına ilk defa katılıyor olmasına rağmen oldukça kalabalık bir ziyaretçi kitlesiyle karşılaştı ve yine başarılı bir fuar tamamlamış oldu.

Bu fuara katılma hedefimiz inşaata yönelik özellikle merdiven grubuna hitap eden müşteriler oldu. Rusya’da ilk yatırım ve üretimimiz 1999 yılından itibaren başlamıştır. 1999 yılında yaptığımız metal merdiven, 2006 yılında yaptığımız alüminyum merdivenler, 2011 yılında başladığımız PTT merdiven grubu ve 2012 yılında üretime geçen akrobat merdivenlerdir.

Merdiven grubunda çeşitlerin tamamına yakınını Rusya’da üretiyoruz ve toptancı kanalıyla perakendeci ve tüketicilere ulaştırıyoruz. Ayrıca önümüzdeki günlerde de yine alüminyum iskele modelleriyle çeşidini güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Tabi ki bu fuarda ütü masası çeşitlerimizle de ilgilenen müşterilerimiz olmuştur. Özellikle yeni çıkan Almina, Avrora, Tomris modellerimiz beğenilmiş ve talep edilmiştir. Standımız özellikle fuarın 2.ci ve 3.cü günü çok yoğun bir şekilde ziyaretçi akınına uğramıştır.

Fuar tarihleri arasında her gün fabrikadan bir teknik arkadaşımız gelerek müşterilerimizi son güncellenen kalite bilgileri ve standartları konusunda bilgilendirmişlerdir. Bir taraftan üretim artışı devam ederken diğer taraftan fuarların getirdiği geniş müşteri kitlesi ile kaliteli ve sıra dışı renk ve desen çeşitleriyle birlikte müşterilerimizle büyüyoruz.

 

Moskova’daki ofisimizde çalışan ve satışı organize eden, fuar stantlarına büyük emekleri olan arkadaşlara şükranlarımızı sunarız.

Nice yeni yıllara, Nice yeni fuarlara.

 

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

 

Bilal DOĞRU


 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.