Konya Ticaret Odası Ödül Töreni

16/12/2010


Konya Ticaret Odası (KTO) tarafından 2009 yılında en çok vergi veren kurumlarla, meslekte 40. yılını dolduran oda üyeleri düzenlenen törenle ödüllendirildi. Törene katılan TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin "Konya yakın zamanda Türkiye`nin lokomotif ili olacaktır. Bu potansiyeli görüyorum" dedi.

Konya Dedeman Otel`de gerçekleştirilen ödül törenine Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekilleri Hüsnü Tuna, Ali Öztürk, Ayşe Türkmenoğlu, Mustafa Kabakcı, Hasan Angı, Sami Güçlü, Harun Tüfekçi, Abdullah Çetinkaya, Özkan Öksüz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsa başkanları ile iş adamları katıldı.

Birçok firmanın farklı dallarda ödül aldığı toplantıda Doğrular Madeni Eşya olarak 35.meslek komitesinde döviz kazandırma da altın madalya aldı.

Firmamızı temsilen törene katılan yönetim kurulu başkanı İsmail Doğru ödülü Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Mehmet Aytuğ`un elinden aldı.

Ödül töreni misafirlere ikram edilen yemekle son buldu.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.