Kaynaşma ve Eğitim Semineri

19/01/2012


Doğrular ev ürünlerinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği kurum içi eğitim ve kaynaşma seminerlerinin 7.si 19-22 ocak 2012 Tarihleri arasında Antalyada yapıldı.

Dört gün süren seminerin ilk günü Doğrular ailesine yeni katılan ve eski personelin birbirleri ile tanışması ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Doğru`nun seminere katılan personele selamlama konuşması yapması ile başladı. Daha sonra 2011 yılı değerlendirilmesine geçildi ve birim müdürleri kendi birimleri ile ilgili sunumlarını yaptı. 2012 yılı hedeflerinin konulmasından sonra ilk günkü toplantı sona erdi. Seminerin ikinci günü sosyal etkinlik günü idi; Antalya`nın Manavgat ilçesinde paintball turnuvası düzenlendi. Öğleden önce ve öğleden sonra yapılan turnuvalarda karşılıklı kurulan takımlar hedefe koyulan bayrağı almak için kıyasıya mücadele etti.

 

Turnuvadan sonra Doğrular ekibi go-kart pistinde kendini gösterdi. Genel müdürler Bilal Doğru ve Fahrettin Doğru`nun yaptıkları yarışta Bilal Doğru yarışı kazanan isim oldu. Seminerin üçüncü günü eğitim günü idi; Türkiye’de tanınmış simalardan olan Prof.Dr. Mehmet Altan, Doğrular personeline “Dünya ve Türkiye Nereye Gidiyor 2012 öngörüleri” adlı bir konuşma yaptı. Öğleden sonraki programda ise Prof.Dr. Tanıl Kılınç innovasyon ile ilgili eğitimler verdi. Programdan sonra gala yemeğinde buluşan Doğrular keyifli bir yemekten sonra bowling, bilardo, masa tenisi gibi oyunlarla eğlenceli vakit geçirdi. Seminerin son günü eğitim ve değerlendirme günü idi; Dr. İlhami Fındıkçı Doğrular ekibine Hizmetkâr Liderlik adlı bir eğitim gerçekleştirdi. Eğitimden sonra Doğrular ailesi dilek ve temennilerini dile getirdi. Program yeni yılın hayırlar, başarılar, getirmesi temennisi ile sona erdi.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.