HouseHold Expo - Moskova (2011)

05/04/2011


Firma olarak sürekli katılımda bulunduğumuz Rusya’da yılda iki defa düzenlenen ev gereçleri fuarının Nisan ayında HouseHold Expo fuarlarının bir yenisini daha başarıyla sonuçlandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Doğrular kendi sektöründe Rusya’da yeniliğin ve gelişimin liderlerinden birisi olduğunu önceden ispatlamış ve sektördeki bir çok firmanındı yakından takip ettiği bir marka haline gelmiştir. Bu başarısının sonucu olarak da özellikle fuar zamanlarında gerek müşteriler tarafından gerekse rakip firma temsilcileri tarafından ziyaret edilmektedir. Bu yılda her zaman olduğu gibi hemen fark edilebilen bir stand dizaynıyla dikkatleri üzerine çekmeyi basar mistir.

Stand dizaynında 3 ana görünüm işlenmiştir. Birincisi ev konsepti ütü masası ve kurutmalıklar ,ikincisi bahçe konsepti alüminyum merdiven ve metal merdiven üçüncüsü ise inşaat konsept işlenip endüstriyel merdivenler sergilenmiştir.

2011 Moskova ev gereçleri fuarına önem kazandıran iki temel unsur vardır. Birincisi sektörde mamul gurubunu tamamlamak adına imalatına geçtiğimiz bu günlerde başladığımız Endüstriyel merdivenlerimizin tanıtımı. Gerek dizayn gerekse sağlamlık olarak çok ciddi ilgi toplamış ve gurubumuzdaki diğer mamullerinde satışında olumlu rol oynayacağını fuarın ilk gününden itibaren göstermeye başlamıştır. Rusya’daki fabrikamızda üretilen endüstriyel merdiven ile 4 çeşit merdivene ulaştık. İkinci bir unsur ise ütü masalarımızda Avrupa standartlarına geçiş adına yapmış olduğumuz değişikliklerdir. Bu son değişiklikler le birlikte ütü masalarımız hem kalite hem görünüm olarak daha da ileriye taşınmıştır. Fuar esnasındaki ziyaretimize gelen müşterilerimizin memnuniyet ifadeleri önümüzdeki yıllarda basarimizin daha da artacağının bir göstergesidir.

 

Yukarıda bahsettiğimiz yenilikler 2011 Moskova ilkbahar fuarının verimli geçmesine sebep olan iki temel unsurdur. Bu fuarın basuruyla sonuçlanması adına gerek Rusya’da gerekse Türkiye’de emeği geçen tüm Doğrular çalışanlarına teşekkürler eder yeni fuarlarda buluşma dileriz.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.