HouseHold Expo - Moskova (2010)

14/09/2010


HouseHold Expo - Moskova (2010) Doğrular Ev Ürünleri   

Rusya pazarında faaliyetine devam eden Doğrular 2010 yılında Moskova’da 14 – 17 Eylül arasında dördüncüsü düzenlenen HouseHold Expo Ev Gereçleri fuarında 48 m2 alanda yerini aldı. Rusya’da 2 yıl önce başlatılmış olan markalaşma projesi olanca hızıyla devam ediyor. Her geçen gün hedefine hızla yaklaşan Doğrular’ın bu gelişmesine, HouseHold Expo Ev Gereçleri fuarının da katkı sağladığına inanıyoruz.

Fuar yine her zamanki gibi hareketli geçti. Tabi bizim standımızda bundan nasibini aldı. Oldukça yoğun bir ziyaretçimiz vardı. Daha önce çalışmadığımız bölgelerden gelen ziyaretçiler oldu. Bunlardan bazıları ile anlaşma yaparak bayi ağımızı genişlettik ve Doğrular ailesi portföyümüze yeni müşteriler katıldı. Bundan oldukça memnunuz.

Standımızda yine her zaman ki gibi Türkiye ve Rusya fabrikamızda üretilen ürünleri sergiledik. Rusya’da üretilen alüminyum merdivenin yenilenmiş yüzünü sergiledik. Yapılan değişikliklerle profil ebatları, kalınlıklar, plastik renkler, afişler ve en önemlisi Avrupa standartlarında taşıma kapasitesine ulaştı. Yine Türkiye fabrikamızda yeni üretilen Sabina modeli de tanıtıldı. Müşterilerin ilgisini çekti ve beğenisini kazandı.

Üretim departmanlarımızdan gelen arkadaşlar bizi yalnız bırakmadı ve gelen ziyaretçilere teknik bilgiler aktardılar ve soruları cevapladılar.

Doğrular bundan sonra misyon ve vizyonundan sapmadan emin adımlarla yoluna devam edecektir.

Bütün takım arkadaşlarımıza gösterdiği özveri ve katkılarından dolayı ayrı ayrı şükranlarımı iletirim.

Nice fuarlarda buluşmak üzere…

 

Bilal DOĞRU

 


 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.