Diyarbakır Bölgesinde Firma ve Ürün Tanıtım Toplantısı

 

31/05/2010


Konya’mızın köklü firmalarından Doğrular Madeni Eşya San. Diyarbakır ve bölge müşterilerine ürünlerini tanıtmak amacı ile Diyarbakır bölge bayisi Yüce Kardeşler Ticaret ile birlikte Diyarbakır Dedeman hotel de bir toplantı düzenledi.

Katılımın yüksel olduğu toplantı firma sahipleri Bilal Doğru, Fahrettin Doğru ve Yüce Kardeşler Ticaret firma sahibi İhsan Yüce’nin toplantının amacı ile yaptıkları konuşmalarla başladı. Doğrular Madeni Eşya’nın tanıtım filmi izlendikten sonra ürün tanıtımı yapıldı. Doğrular Madeni Eşya’nın ürünlerini satan firmalarında aklındaki sorulara cevap verildi.

Doğrular Madeni Eşya Genel Müdürü Fahrettin Doğru, "Bu tür toplantıların ürünlerimizi satan perakendecilerin ve toptancıların hem firmamız hem ürünlerimiz hakkındaki eksik bilgilerini tamamlamak, hem sattıkları ürünlerin nasıl bir ortamda üretildiğini görmeleri ürünlerimizi satarken daha kolay ve rahatlıkla tüketiciye anlatabilmelerini sağladık. Bu bölgenin de öneminin farkındayız. Bu toplantıların zaman içinde faydalarını göreceğimize inanıyorum." dedi.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.