Avrasya Kalite Ödüllü'nün Sahibi: "DOĞRULAR"

15/03/2011


Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Avrasya Kalite Ödülleri Töreni Olivium Outlet Center’da düzenlendi.           

15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü’nde Uluslar arası boyutlarıyla tüketici memnuniyetinin konu aldığı Avrasya Kalite Ödülü Olivium’da ulusal ve uluslararası markaların yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.

15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü’nde, yaşam kalitesini yükseltmek için tüketiciye ürün ve hizmet sunan, satış sonrası hizmetleri ile tüketici memnuniyetini ön planda tutan ulusal ve uluslar arası markalarla birlikte Doğrular olarak firmamızda en ön saflarda yerini aldı.

Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Avrasya Kalite Ödülleri tüketiciye en iyiyi verebilmenin yarışını yapan markaların, deneyimlerini paylaştıkları bir platform oldu. Ödül töreninde yönetim danışmanları, akademisyenler ve Türkiye’nin ve gelişmiş ülkelerin önde gelen şirketlerinin yöneticileri ve İdarecileri tüketicinin kalbine giden yola ilişkin görüş ve öngörülerini Tüketiciler ile paylaştılar.

Tüketici, marka, farklılaşma, inovasyon, iletişim, sosyal sorumluluk, toplumsal barış, ürün çeşitlenmesi, uluslararası rekabet, yaşam ve düşünce kalitesi, çevrenin korunması gibi konular iş ve sanat dünyasının başarılı yöneticileri tarafından ele alındı.

Gecede Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Mehmet Mehdi EKER ve İstanbul Valisi sayın Hüseyin Avni MUTLU’nun kutlama mesajlarına yer verildi.

Tüketicinin saygınlığını kazanmış, mal ve hizmet üretiminde kaliteye önem veren ve tüketici memnuniyetini gözeten ödüllü markalar arasında bu yıl ve her yıl olduğu gibi Doğrular Madeni Eşya’da yer aldı. Ödülünü Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Genel Başkanı Osman Doğan`ın elinden, firmamız Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürümüz Sayın Bilal DOĞRU aldı. Tören sonunda görüş bildiren Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürümüz Sayın Bilal DOĞRU, Avrasya Kalite Ödülüne layık görüldüğümüzden dolayı memnun olduğunu belirterek sektörde kalite çıtasını yükseltmeye ve yine

kaliteden taviz vermeden üretimlerine devam edeceklerini kaydetti.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.