Amerika Housewares Fuarı 2015

07/03/2015


Uluslararası Ev Ürünleri fuarı  bu yıl Amerika Birleşik Devletlerin’in Illinois eyaletine bağlı Chicago kentindeydi.

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (IMMIB) tarafından milli bir katılımla organize edilen Housewares Fuarı 07-10 Mart 2015 tarihleri arasında icra edildi.

Bu fuarda Kuzey Holünde yerini alan Doğrular yeni markası “Perilla” ile pek çok ülkeden gelen ziyaretçilerin odağı oldu.

 

Housewares Fuarı , mobilyadan mutfak eşyalarına, temizlik ürünlerinden dekorasyona, bahçe mobilyalarından seyahat ürünlerine kadar bir çok ürünün sergilendiği Amerika’daki uluslararası düzeyde organize edilen en büyük fuarlarından bir tanesidir.

Bir çok sektörü bir araya getirilen fuar Amerika piyasasında önemli bir öneme sahiptir. Bunun yanı sıra Sadece Amerika Birleşik Devletlerinden değil aynı zamanda  Brezilya, Meksika, Küba gibi Güney Amerika’dan ve Kanada’dan da katılımın bir hayli fazla olması fuarın önemini bir kat daha değerli kılmaktadır.

 

Avrupa’daki ülkelerden katılımın az olduğu fuarda daha çok İngiltere, Türkiye, Brezilya , Kanada, Çin , Hindistan dan katılımcılar ağırlıktaydı.  her yıl ziyaretçi sayısını artıran fuarda bu yıl 1120 firmanın katılımı ile bu  toplamda 26 bin kişi ziyaretçi sayısına ulaşmıştır.

Aynı zamanda Ekonomi Bakanlığının hedef ülkeler arasında 2. Sırada yer alan Amerika,  Doğruların oradaki varlığı, ekonomimize katkısı açısından  önemini bir kez daha artırmıştır. Ekonomimize katkı sağlamaya da devam edecektir.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.