Ambiente - Kiev (2008)

12/03/2008


Türkiye başta olmak üzere Portekiz, İtalya, Almanya, Amerika, Brezilya, İngiltere ve Hollanda gibi sektörün önde giden ülkelerini tek bir platformda buluşturan Ambiente  Uluslararası Züccaciye Fuarı, ev gereçleri endüstrisinin son trendlerini ve yeniliklerini tanıtmaktadır. 4.500'den fazla katılımcı ile, Ambiente Züccaciye Fuarı,  dünya pazarında yer alabilmek için, rakipsiz bir fırsat sunuyor. En büyük ve uluslararası ölçekte tek platform olarak, Ambiente, yılda 140.000 ticari ziyaretçi ağırlıyor. Ve bu da, yeni iş bağlantıları yapmak isteyen firmalar için büyük bir şans.

 87 ülkeden 4500’den fazla firmanın katılımıyla gerçekleştirilen Ambiente; dünyadaki huzursuz ekonomik iklime rağmen, dünyanın en önemli tüketici ürünleri fuarı olma özelliğini korumayı başardı.

 Ambiente, uzman tedarikçi ve tasarımcılar için uluslararası buluşma noktası olma özelliğine sahip sektörün en önemli fuarı. Dünya çapında, büyük sipariş hacmiyle önemli sözleşmeler yapmak, yenilikleri takip etmek ve firmanızı uluslararası ölçeklere taşımanız için Ambiente Fuarı'na katılmanız yeterli...

 

 Metal mutfak eşyaları, plastik ev ve mutfak eşyaları ile elektrik - elektronik küçük ev eşyaları sektörlerinde katma değeri yüksek ürünlerin geliştirilmesinde, endüstriyel tasarım süreçlerinin yaygınlaştırılmasında ve özendirilmesinde, bu sektörlerin ihracata yönelik rekabet gücünün arttırılmasında önemli katkısı olan Ambiente Uluslararası Züccaciye ve Ev Aksesuarları fuarına,  sektördeki yerimizin verdiği güçle fuardaki yerimizi aldık.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.