23. Züchex - İstanbul (2012)

05/09/2012


05-09 Eylül 2012 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde 23.sü Düzenlenen Züchex Elektrikli Ev gereçleri ve Hediyelik Eşya Fuarında bu yıl da geniş ürün yelpazemizi ve yeni ürünlerimizi müşteri ve ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk.

Her fuara yeni ürünlerle katılan Doğrular Madeni Eşya bu yıl ki 23. Züchex Elektrikli Ev gereçleri ve Hediyelik Eşya Fuarına yeni ürünleri Alsu, Adriana ütü masası, Fly, Elvira, Mega Alüminyum Eko kurutmalığın yanında Perilla markası ile küçük ev aletleri gurubunda ütü, tost makinesi, kettle ve mutfak gereçleri gurubunda bulaşık sepeti, tezgah üstü folyoluk, raflı sebzelik, banyo köşeliği ürünleriyle katıldı. Perilla ürünleri grubunda yoğun ilgiyle karşılaşan firmamız yoğun talepler konusunda mutlu olduklarını belirtti. Perilla markası hakkında konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Bilal DOĞRU artık Doğrular bir grup olarak adlandırılacak ve Perilla markasını ön planda olacağını belirtti ayrıca Perilla markasını İlk beş yıl içerisinde Türkiye`de ilk on yıl içerisinde de dünya da marka olmasını hedeflediklerini belirtti.

Ayrıca standımız da gelen müşteri ve ziyaretçilerden takdir topladı. Stand çalışmalarımızda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Nice fuarlarda buluşmak ümidiyle.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.