15-18 Eylül 2014 - HouseHold EXPO Rusya/Moskova

15/09/2014


15-18 Eylül 2014 tarihinde düzenlenen Moskova Household EXPO züccaciye fuarında her zamanki gibi yerimizi aldık.. Fuarda; toplam 19.000 m² ’lik bir alanda; İtalya, Almanya, Türkiye ve Fransa başta olmak İspanya, Rusya, Polonya, Beyaz Rusya, Hindistan, Malezya ve BAE gibi çeşitli ülkelerden 327 uluslararası katılımcı yer aldı. Fuar başta Rusya olmak üzere CIS bölgesinden her dönem ortalama 7.500 civarında profesyonel ziyaretçileri ağırlandı.

Züccaciye - mutfak eşya ve gereçleri, yemek takımları, ev ürünleri, masa örtüleri, bahçe mobilyaları ve barbeküler, plastik, cam, seramik porselen ve çelik mutfak gereçleri, çini ve porselenler, elektrikli ev aletleri, iç mekan aksesuarları gibi bir çok alanda ürünün sergilendi.

Üretimimiz artarken diğer taraftan fuarların getirdiği geniş müşteri kitlesi ile kaliteli ve sıra dışı renk, desen çeşitleriyle birlikte müşterimizle birlikte büyüyoruz.

Rusya’da 250 ’ye ulaşan ve sürekli genişleyen kadromuza, üretim kısmında çalışan arkadaşlarımıza ve Moskova pazarlama grubunda çalışan arkadaşlarımıza fuara yaptıkları katkılardan dolayı şükranlarımızı iletiriz.

Gelecek yıl buluşmak dileğiyle…

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.