13. Müsiad Fuarı

07/10/2010


07–10 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul CNR Expo Center’da gerçekleştirilen 13. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nın açılışını Devlet Bakanı Zafer Çağlayan yaptı. Önceki yıllara göre yoğunluğun daha fazla olduğu fuarda Konyalı firmaların standları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi topladı. Konya’dan katılan tüm firmalarda “Konya’nın Müstakil Markaları” yazılı özel logo çalışması asılarak, Konyalıların birlik ve beraberliğini ortaya koydu.

Bu yıl “Bu Fuar İşinize GELECEK” sloganıyla açılan fuarımız, 65 ülkeden 3500’ü aşkın iş adamını ve 150.000 civarında ziyaretçiyi İstanbul’da bir araya getirdi. Fuara gelen yerli ve yabancı ziyaretçiler. Türk ürünlerinin, Türk emeğinin, ortaya konduğu bu fuarda Türkiye’yi daha iyi tanımak, ülkemizin teknolojisi ile birlikte, bu ülkenin sanayisine, üretimine tanıklık etti.

 

Doğrular Ev ürünleri de Müsiad fuarında 50 m2`lik bir stand ile katılımı gerçekleştirdi. Fuar süresi boyunca bir çok yerli ve yabancı ziyaretçilerle olumlu iş görüşmelerinde bulunduk. Müsiad üyeleri ile kaynaşma ve birlikte çalışmak adına da olumlu geçen fuarda standımızı ziyaret eden Müsiad Başkanı Sayın Ömer Cihad Vardan`a ve Müsiad Konya Şubesi Başkanı Sayın Aslan Korkmaz`a Konya Sanayi Odası Başkanı Sayın Tahir Büyükhelvacıgil`e ve tüm ziyaretçilere bu güzel ortamda bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadri Topbaş da standımıza ziyarette bulundu. Firmamız Genel Müdürü Fahrettin Doğru Standımızı ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadri Topbaş`a Mevlana Türbesi maketi içerisinde Mevlana şekeri ikramında bulundu.

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.