“Sadece Belgelendirdik”

15/03/2011


Tüketici Akademisi tarafından 15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü nedeniyle İstanbul Haliç Kongre Merkezi`nde gerçekleştirilen 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi`nde Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schröder ile Türkiye`den iş, sanat ve siyaset dünyasının önemli isimleri bir araya geldi.

15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü`nde yaşam kalitesini yükseltmek için tüketiciye ürün ve hizmet sunan ulusal ve uluslararası markaların yöneticileri ile birlikte iş hayatından Dilek Sabancı, Ali Sabancı, TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü Bahadır Kaleağası, siyaset dünyasından Devlet Bakanı Egemen Bağış, sanat camiasından Ferhat Göçer, Gülben Ergen, Ziynet Sali, Bedük, Emre Aydın gibi birçok ünlü isim zirvede yer aldı.

Tüketici, marka, farklılaşma, iletişim, sosyal sorumluluk, toplumsal barış, ürün çeşitlenmesi, uluslararası rekabet, yaşam ve düşünce kalitesi, çevrenin korunması gibi konular iş ve sanat dünyasının başarılı yöneticileri tarafından ele alındı.

Kurumların nasıl tüketici odaklı olması gerektiği tartışmalarının değerlendirildiği zirvede, seçkin markalar aynı platformda bir araya gelerek vizyonlarını, stratejilerini, deneyimlerini paylaştılar.

Tüketici Akademisi tarafından Türkiye`de tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların güven değerlerini ölçümlemek için 9 ilde, hanede görüşme ile SAM Sosyal Araştırmalar Merkezi`ne yaptırılan ülkemizin en geniş marka araştırması sonuçları zirve finalinde kamuoyu ile paylaşıldı. Hizmet kalitesine en çok güvenilen markalara "Tüketici 2011 kalite ödülü" takdim edildi.

Bu anlamlı gecede Doğrular Ev Ürünleri de Kalite Ödülüne Layık Görülen firmalar arasında yer aldı. Firmamız adına ödülü Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürmüz Sayın Bilal Doğru Bey, Tüketici Akademisi Başkanı Fahri Ustaoğlu`nun elinden aldı.

Tören sonunda görüşleri alınan Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürmüz Sayın Bilal Doğru,

Aldığımız ödülün Doğrular Ev Ürünleri camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor, bu ödüle layık olmaya çalışıp, ileriki yıllarda kalite ve tüketici memnuniyeti konusunda politikamızı daha üst seviyelere taşıyacaklarını ifade etti. 

 

ADRES

KONYA

Konya Organize Sanayi Bölgesi 7.Sokak No:6 42250 KONYA/TÜRKİYE

 

İSTANBUL

Akçaburgaz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. NO:15 Kıraç - Esenyurt / İstanbul / Turkey

 

Tula, RUSYA

Адрес в РФ: 301262, Российская Федерация, Тульская обл.,

TAKİP ET!

Bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter Youtube

444 42 10

© Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.